صفحه شخصی آتیلا امینی   
 
نام و نام خانوادگی: آتیلا امینی
استان: البرز - شهرستان: کرج
رشته: کارشناسی عمران
شغل:  طراح و محاسب ساختمان - برنامه نویس سی شارپ - مدرس محاسبات ساختمان با نرم افزارهای ایتبس و سیف در مجتمع فنی تهران- عضو فعال گروه ایرانی نرم افزار عرشیا (نرم افزار سازه سقف)
تاریخ عضویت:  1392/06/31
 روزنوشت ها    
 

 دانلود رایگان پاورپوینت اموزش برنامه نویسی شیءگرا با زبان قدرتمند سی شارپ بخش عمومی

5

یکی از دانشهایی که آموختنش برای هر مهندسی لازم و ضروریه ، دانش برنامه نویسی است. زبانهای متعددی برای نوشتن نرم افزارها وجود داره که هر کدام از آنها برای یک منظور کاربرد دارد. بین تمام زبانهای برنامه نویسی "زبان سی شارپ" جزء بهترین و کارآمدترین زبانهای دنیای امروز است.هر مهندسی با آموختن این زبان میتواند نیازهای خود را برطرف سازد و از این زبان در راستای رشته و شغل خود بهره ببرد.


کار کردن و نوشتن برنامه با زبان سی شارپ تحت ویژوال استودیو بسیار راحت و البته شیرین است. برای آشنایی دوستان و مهندسان و دانشجویانی که علاقه مندند با این زبان و مبانی ابتدایی آن آشنا بشوند ، دو پاورپویت آماده شده است که از لینکهای زیر قابل دانلود است.یکی از پاورپوینت ها که به مفاهیم مقدماتی می پرداخت در روز نوشت های قبلی ارائه شد. هم اکنون پاورپوینتی دیگر تحت عنوان "برنامه نویسی شیءگرا با زبان سی شارپ" تهیه شده است که دنباله پاورپوینت اولی است. البته پاورپوینت اول را نیز به همراه این پاورپوینت در یک بسته rar برای دوستان علاقه مند آماده دانلود کرده ام. با دانلود این مجموعه مطالب بسیار مفیدی را در خصوص برنامه نویسی شیءگرا خواهید آموخت. امید است که دوستان عزیز نهایت استفاده رو از این مجموعه ببرند.

دانلود مجموعه در قالب پاور پوینت

دانلود مجموعه در قالب پی دی اف

شنبه 25 آبان 1392 ساعت 08:08  
 نظرات    
 
نیما محسون 20:43 شنبه 25 آبان 1392
0
 نیما محسون
سپاس.
نیما محسون 20:53 شنبه 25 آبان 1392
1
 نیما محسون
ضمن تشکر از آقای مهندس امینی، یادآوری میگردد هر دو بسته rar برای باز شدن نیاز به پسورد دارند.لطفا اعلام فرمائید.
آتیلا امینی 01:34 یکشنبه 26 آبان 1392
1
 آتیلا امینی
پسورد فایل فشرده در قسمت کامنت بسته rar وجود دارد.
پسورد بازگشایی فایل فشرده : omrankadehsepahan
مینو کیا 15:56 یکشنبه 26 آبان 1392
0
 مینو کیا
omrankadehsepahan